Kamui Kobayashi

Kamui v Japonsku

10. října 2013 v 19:28 | problemek
No, loni to byl jeden z mých nejoblíbenějších jezdců, letos jsem na ně trochu zapoměla, ale na GP Japonska se objevil vedle jezců Ferrari a sem taky musí :)

Formel 1 2013, Japan GP, Suzuka, Kamui Kobayashi, , Bild: Sutton

Kamui v Monaku

23. května 2013 v 15:11 | problemek
Kouknětě, kdo se objevil v Monaku :))). V té červené vypadá trochu divně, ale směje se pořád stejně :)
Bild: Sutton

Kamui Kobayashi - první asijský jezdec v barvách Ferrari

12. března 2013 v 17:09 | problemek
Ano, Kamui Kobayashi se po vzoru svého kolegy připojil k jednomu z legendárních týmů. Za Ferrari boužel nebude jezdit v závodech F1, ale ve WEC, vytrvalostních závodech.

Kamui: ''Je to pro měčest stát se členem rodiny Ferrari. Bude to pro mě první účast ve vytrvalostních šampionátech s GTčky. Budu tvrdě pracovat a dám vše do této nové výzvy, s vědomím v plnou podporu svých fanoušků. Chtěl bych poděkovat Ferrari za tuto příležitost a konečně bych se chtěl o tuto novou výzvu podělit se všemi v Japonsku, kteří si dnes (včera) připomínají druhé výročí zničujícího zemětřesení, které zasáhlo naši zem.''

Já Kamuovi k místu gratuluji, doufál ale, že to pro něj není konečná a že se ještě zvládne vrátit do F1. Z toho projevu si totiž moc jistá nejsem :/

From the Land of the Rising Sun

Kamui Kobayashi nesehnal místo pro rok 2013

18. prosince 2012 v 16:52 | problemek
Všem fanouškům,

Děkuji za velkou podporu. Jsem velmi poctěn, že mnoho z vás darovalo a pokusilo se darovat.
Musím zmínit to, že od doby kdy sbírka začala, stala se docela velkou zprávou v Japonsku. A díky vaší velké podpoře, to mělo obrovský vliv na některé Japonské firmy a společnosti a začal jsem od nich získávat dobrou podporu.
A byl jsem v pozici, kdy jsem mohl přispět nejméně 8 milony eur. Když si představíte čas, který jsem měl, byla to ohromující reakce a ukázalo to, že stále je zde skvělý potenciál Japonských firem.

Naneštěstí, čas byl stále krátký a nebyl jsem schopný si zabezpečit sedačku v konkurenceschopném týmu F1 pro rok 2013. Musím přiznat, že je to velmi smutné a je mi líto fanoušků a Japonských firem, které mě podporovaly. Ale jsem si jistý, že se to podaří v roce 2014.

Chtěl bych nyní zastavit sbírku a zatímco budu šetřit peníze na rok 2014, začínám se dívat, co by byla nejlepší volba pro rok 2013 a také 2014. Moji hlavní prioritou je zabezpečit si místo v konurenceschopném týmu Formule 1 pro rok 2014. Nemám zájem závodit v jiných kategoriích.

Jakmile budu znát své rozhodnutí pro rok 2013, tak vám to oznámím.
Tak, prosím, čekejte a opravdu se těším na vaši podporu také v roce 2013.

KAMUI KOBAYASHI,
Tokyo, Japonsko
Prosinec 18, 2012

:'( Nééé!!! Tohle napsal dnes Kamui na svých oficiálních stránkách.
Bez Japonce to nebude správná Formule 1 :(. Doufám, že najde alespoň dobré místo pro rok 2014 a nebo místo testovacího jezdce pro příští rok v nějakém konkurenceschopném týmu.
我々は、カムイあなたを逃してしまう

Kamui předjíždí

25. listopadu 2012 v 15:05 | problemek
Měla bych se učit zeměpis, ale tohle odpoledne to prostě nejde.1.Mám nervy z boje o titul a 2.Kamui odchází.Takže místo zeměpisu trávím odpoledne na youtube.Tady je video sestříhaných Kamuiových předjížděcích manévrůA já mám ještě vetší depku, než jsem měla :(
Fajn, že k tomu hrajou Linkin Park-New Devide, jeho oblíbená hudba.Loni pro Brazilskou GP mu dokonce DJ kapely Joe Hahn navrhnul special helmu .

Kamui v Brazílii

24. listopadu 2012 v 20:43 | problemek

Japončík mi rozhodně chybět bude.Měla jsem ho ráda už od začátku jeho kariéry a doufám, že se mu povede vrátit jako Nickymu.Kamui Kobayashi, Sauber

Kamui končí :'(

23. listopadu 2012 v 9:00 | problemek
NEEEEEEEEEEEEEEE :'( Checo se v Brazílii prokecl, že Nicovi bude příští rok v Sauberu dělat týmového kolegu Esteban Gutieréz.To znamená konec pro Kamuie.AAAAAA depka na celý den.Gutiho mám sice docela ráda, ale tým Nicky-Kamui bych měla mnohem radši.Tak co se dá dělat, pořád je tu naděje na to místo u FI.R.I.P. Kamui Sauber 2010-1012

Kamui na podiu

7. října 2012 v 12:25 | problemek
Japonské sluníčko,tento víkend už podruhé.Těch posledních pár kol bylo infarktových,ale nakonec to vyšlo a Kamui slaví podium.Doufám,že mu to pomůže získat novou smlouvu.

Kamui a Seb

7. října 2012 v 12:15 | problemek
Já vím,facebook je toho teď plný,ale tohle je prostě krásný Usmívající se,kéžby byla ještě nějaká taková fotečka i s Felipem.

Kamui v Japonsku

5. října 2012 v 19:57 | problemek
Fotký mýho Japonskýho zlatíčka na domácí Velké Ceně nesmí chybět.Ale o fotky domácího jezdce je nouze,v kurzu je teď spíš týmový kolega.

Kamui-Foto

2. srpna 2012 v 15:31 | problemek

Kamui-kariéra

2. srpna 2012 v 15:00 | problemek
Kamui se narodil 13.září 1986 v japonském městě Amagasaki.Závodit na motokárách začal ve svých devíti letech a v průběhu sedmi let vybojoval čtyři tituly.Od roku 2004 absolvoval závody ve Formuli Renault,v Asijských a Evropských šampionátech.Další rok se stal šampionem Evropského a Italského mistrovství Formule Renault.Byl také členem toyota drivers academy.
 
 

Reklama