V článku jsou fotky z představení auta, v kombinéze a nová helma (která se od té loňské zrovna nezměnila)

Kterou jsem našla na fb, stránce o 30 Seconds To Mars.Je tam děsně sexy :D a má na tričku znak 30 STM a Linkin Park.Já jsem prostě hudební maniak :'D

Když o tom tak přemýšlím, Jenson nám sezonu zahájil na začátku, po letní pauze a symbolicky ji i ukončil :D

1. listopadu 2012 v 20:17 | problemek
Jenson Button, McLaren Mercedes runs the track

Jensonův triatlon

15. srpna 2012 v 18:45 | problemek
Jenson Button,který kromě Formulí rád dělá i triatlo se rozdodl uspořádat vlastí závod v této disciplíně.V neděli 19.srpna se kolem pětiset účasníků vydá zdolat 300 metrů v Plavání,10-ti kilometrový ciklistický úsek a nakonec 2,5 kilometru běhu.
''O pořádání triatlonu uvažuji už delší dobu'',vysvětluje Jenson,''a mám radost že se to konečně stane.Mám to štěstí,že se mohu zůčastnit triatlonů po celém světě.Triatlo se stal součástí mého života a je to skvělý trénink pro Formuli 1.''

JB-foto

31. července 2012 v 21:20 | problemek
Fotky Jense

Jenson-kariéra

31. července 2012 v 20:59 | problemek
Jenson se narodil 19.ledna 1980 ve Velké Británii.Jeho otec jezdil rallycros,tak měl malý Jenson odmala k závodění blízko.Poprvé závodil na motokárách v osmi letech a hned vyhrál všech 34 závodů a získal titul.Další skvělé výsledky v jiných motokárových kategoriích mu zajistily místo ve Formuli 1.
V Britské Formuli Ford si JB vyjel titul hned ve svém prvním roce.Vyhrál také Formuli Ford Festival a zajistil si i test monopostu McLaren F1.