Čína - kvalifikace

19. dubna 2014 v 13:07 | problemek |  Výsledky
Lidi, zase se chci omluvit, že je tady závodní víkend a já to tady úpně zazdívám...jsou sice prázdniny a mám čas (relativně) ale nemám na blog náladu. Sice dělám na něčem, co trochu souvisí s F1 a jestli se mi to povede, tak jsem 100% hodím výsledek, ale to je tak vše.

Teď už ke kvalifikaci. Vždy, když se rozhodnu, že ráno vstanu a podívám se, tak prší. Vždy. To jednou nemůže nastat suchá kvalifikace a mokry závod, aby to bylo zajímavější?

Nejlepší byl opět Hamilton, který je britský pilot s největším počtem pp v historii. Dobrou zprávou je, že Red Bull už se mu dost věší na paty, nido ale neví, jaké závodní tempo zvládnou. Ale ve Španělsku už snad Mercedes nebude dominovat. Ricciardo byl již potřetí rychlejší než Vettel, který přiznal, že jeho nový kolega si s vozem zatím rozumí lépe než on. Na čtvrtém místě chybující Rosberg, Alonso standartně patý, šesté a sedmé místo Williamsy. Smý Hulk, který z nějakého divného důvoddu jezdí nejrychlejí v Q1, devátý Vergne.

Desátý Grosjean, což možná značí zlepšení u Lotusů. Ne sorry, Lotusu. Maldonado ani nevyjel a Lotusu začíná docházet, že si pořídili zaměstnance demoliční firmy. Do první desítky se nevešel jeho bývalý týmový kolega Raikkonen ani oba McLareny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama