Bahrajn - závod

6. dubna 2014 v 19:33 | problemek |  Výsledky
No, no, Bahrajn němám ráda, ale dnešní závod byl zajímavý a to mě bavilo. Až na pár věcí.

1. Mercedesy spolu na čele sváděly nádherné boje, ale když si během čtyř kol udělají na ostatní náskok deset vteřin, je to silně jinná liga. Ostatní týmy by je měly urychleně dohnat. Jinak První Hamilton Druhý Rosberg, ale Rosberg stále drží první místo v šampionátu.

2. Force Indie. Super, skvelý výkon, ale na třetím místě jsem celý závod viděla Hulkenberga. Který je pro mě i tak hrdina dne. A Perézovi to třetí místo už i přeju (ale v posledním kole to bylo to poslední, k čemu jsem se chystala).

3. Red Bully a Ferrari. Zrovna tyto dva týmy by měly za tři týdny stíhat Mercedes. Red Bull dneska většinu závodu spravoval včerejší kvalifikaci a Ferrari bylo více méně neviditelné. Ale Ricciardo až na pár chyb jel výborně. Stejně jako Kimi, ale tomu to nejelo.

4. McLaren. Kluci, na to, jak vypadal první závod je to děs a hrůza.

5. Maldonado. Do háje, zavřete někdo toho idiota do svěrací kazajky a odvezte na Sibiř. Dlouho nebyl vidět a tak si to dneska vynahradil a katapultoval Gutieréze. Lidi, jestli za tohle nedostane minimálně deset míst na startu v Číně, tak promyšlenější než pravidla Formule 1 je i občanský zákoník v Severní Korei.

Zbytek si domyslete z výsledků.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama